Projekty

Pokaż jedynie:

Pokaż wszystko
Rozwój ma kluczowe znaczenie dla HOBIJ. Zachęcamy naszych pracowników tymczasowych, aby jak najlepiej wykorzystali swoje możliwości. Wspieramy rozwój osobisty naszego personelu, a tym samym wzrost ambicji naszych klientów. Znajdziesz tutaj projekty, z których jesteśmy dumni, i w których mogliśmy pomóc naszym klientom w ich rozwoju.
 
Modexpress

Modexpress

Logistyka & Przemysł
Współpraca z Modexpress jest świetnym przykładem dobrej synergii między klientem a HOBIJ. Otrzymujemy wiele pozytywnych reakcji od naszych pracowników na temat atmosfery pracy i oferowanych możliwości. Nasza współpraca jest wieloletnia, i dzięki temu doskonale wiemy jak dopasować zespół, który będzie się motywować i wzajemnie uzupełniać.
Konstrukcje stalowe Van Grinsven

Konstrukcje stalowe Van Grinsven

Technika
Szukaliśmy planisty pracy dla zakładu Van Grinsven w Veghel. Aby zapewnić dodatkową pomoc dla klienta, przygotowaliśmy dla niego film typu work-as-video. Nagrywając różne czynności i kontakty planisty pracy na wideo, byliśmy w stanie dać kandydatom lepszy wgląd w tę funkcję. Czy jesteś ciekawy wyniku?
Projekty osiedli mieszkalnych Tautus

Projekty osiedli mieszkalnych Tautus

Technika
Dla różnych projektów osiedli mieszkalnych w Leeuwarden we Fryzji, HOBIJ wysłał grupę elektromonterów, którzy przez rok instalują panele słoneczne na dachach.