Emilie Verhagen

Function: Montażysta
Dzięki znajomym dostałam się do HOBIJ i Modine. I dzięki pozytywnemu podejściu mojej Flex manager, Gaby Vlasman, byłam pewna, że Modine będzie dla mnie dobrym miejscem pracy. Gaby całkowicie mnie wspiera. Zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. I naprawdę to doceniam.

Nie jestem też pozostawiona sama sobie w Modine. Moi koledzy są bardzo przyjaźni i zawsze skłonni pomóc, jeśli nie mogę z czymś sobie poradzić. Są kimś więcej niż kolegami z pracy; Poznałam tutaj wielu nowych przyjaciół. I dlatego zawsze idę do pracy z uśmiechem na ustach. Już od 2,5 roku.

“Dzięki moim kolegom z pracy czuję się jak w domu w technicznym „męskim środowisku.”

Gdybym musiała opisać swoją pracę w jednym zdaniu, powiedziałabym: „Robię chłodnice samochodowe”. Obsługuję maszyny do montażu, testowania i pakowania chłodnic samochodowych. Ponieważ mam wykształcenie techniczne, mogę pracować na dowolnym stanowisku w zakładzie. To gwarantuje, że zawsze będzie dla mnie praca w Modine.

Możliwości rozwoju?

Zwykle jako pracownik tymczasowy nie możesz obsługiwać maszyn w Modine. Ale ponieważ jestem dość techniczna, myślę, że zrobili dla mnie wyjątek.To daje mi więcej pewności. A w szczególności gwarancji zapewnienia pracy, ponieważ mogę być zatrudniona w dowolnym miejscu w fabryce.
 

Szukasz pracy w technika?