Nasi pracownicy kontraktowi

Pokaż jedynie:

Pokaż wszystko
Rozwój ma dla nas kluczowe znaczenie. Dlatego nasi tymczasowi pracownicy są zawsze naszym priorytetem nr 1. Zachęcamy naszych pracowników tymczasowych, aby zawsze dawali z siebie to, co najlepsze. Z kursami z Never Stop Growing Academy i miejscami pracy, w których dalszy rozwój ma zasadnicze znaczenie.

Jest już wielu pracowników kontraktowych, którzy byli w stanie zrealizować swoje ambicje dzięki  HOBIJ. Przeczytaj i obejrzyj ich historie. Lub dołącz do rodziny HOBIJ by samemu tego doświadczyć.
 
Tomasz Prusak

Tomasz Prusak

Pracownik produkcji
Jestem przekonany, że HOBIJ oferuje najlepsze warunki spośród wszystkich agencji, jakie znam.
Ernestas Natasinas

Ernestas Natasinas

Pracownik Flex
Dostałem szansę by zostać pracownikiem kontraktowym w HOBIJ, a teraz mam umowę bezpośrednio z klientem.
Jaromir Hanel

Jaromir Hanel

Spawacz
Praca za granicą. Całkiem ekscytujące, ponieważ musisz zacząć wszystko od nowa w obcym kraju. Ale HOBIJ bardzo mnie w tym wspiera.
Emilie Verhagen

Emilie Verhagen

Montażysta
Dla wielu było zaskoczeniem, że zaczęłam pracować w technicznym świecie mężczyzn ”. Ale czuję się jak ryba w wodzie między moimi miłymi kolegami. Na szczęście, ponieważ oczywiście musimy wykonywać tę pracę razem.
Lucien Weltak

Lucien Weltak

SPAWACZ
Gdy nie było tak wielu projektów, HOBIJ powiedział „przyjdź na warsztaty, wtedy poprawimy twoją znajomość techniki spawalniczej”. Wydawało mi się to naprawdę czymś, ponieważ przecież w moim wieku nie chciałem już więcej iść na zasiłek WW. Więc nadal mam co robić.
David Olah

David Olah

PRACOWNIK TYMCZASOWY
Nigdy nie spotkałem agencji takiej jak HOBIJ. To naprawdę zmieniło moje życie. Czuję się znacznie lepiej i mogę teraz troszczyć się o moją rodzinę jak prawdziwy mężczyzna.