FlexHomies

FlexHomies

Published:
FlexHomies to platforma, za pośrednictwem której właściciele domów wynajmują lokale mieszkalne zagranicznym pracownikom. Współczesna koncepcja, w której zapewniamy rozwiązanie problemów społecznych, takich jak samotność, starzenie się i zakwaterowanie migrantów zarobkowych. Po prostu czyniąc ludzi współlokatorami. 
 

HOBIJ łączy migranta z „sympatyczną” gospodynią

Jako agencja pracy musisz być coraz bardziej pomysłowy w swoich wysiłkach, aby trwale związać z tobą twoich pracowników zagranicznych. Jeśli odniesiesz to do naszego „Dlaczego”, nie jest zaskakujące, że podjęliśmy inicjatywę uruchomienia platformy internetowej, aby zachęcić osoby prywatne do wynajmu pokoi zagranicznym pracownikom. Pracownicy mogą wymieniać mniej popularne mieszkania grupowe w domach, hotelach i parkach wakacyjnych na holenderską „przytulność” z większą prywatnością.

Takie pragnienie przejawia większość zagranicznych pracowników. Co więcej, są bardziej skłonni do pozostania na dłużej w Holandii, jeśli czują się tu lepiej. Częścią tego jest zadowolenie z warunków mieszkaniowych.
 
Partia szachów
Wybrani pracownicy za pomocą kodu mają dostęp do platformy, na której mogą się zaprezentować. „Wielu potencjalnych właścicieli najmowanych lokali mieszkalnych nie zdaje sobie sprawy z tego, że większość pracowników tymczasowych jest przyjazna, serdeczna i stosunkowo dobrze wyszkolona i  autentycznie interesuje się kulturą holenderską.' Przyjeżdżają nie tylko do pracy, ale także postrzegają swój pobyt tu jako przygodę. Wynajmujący mogą uzyskać dodatkowe dochody (wolne od podatku), ale mogą także walczyć ze swoją samotnością poprzez „sympatyczne” kontakty społeczne. Platforma pokazuje idylliczne zdjęcia starszych Holendrów, którzy ze swoimi młodymi lokatorami razem gotują, piją kawę lub grają w szachy.

Sprawdzamy według systemu punktowego, czy mowa jest o „rozsądnym” czynszu. Ale nie ingerujemy w warunki umowy najmu i płatności. To zależy od właściciela. Dzięki tej koncepcji chcemy zbliżyć do siebie różnych ludzi.

Rozpoczęliśmy działać w styczniu 2020 r. i pierwszy wzajemny dobór lokatorów i wynajmujących już się odbył, czego rezultatem są zadowoleni właściciele i zadowoleni pracownicy kontraktowi. I po to to robimy.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować się jako wynajmujący, odwiedź stronę flexhomies.com.