Uitgelicht

Polecane

Olympia MTB

Olympia MTB

HOBIJ jest sponsorem zespołu kolarstwa górskiego Olympia od początku 2020 roku. Zespół młodych kolarzy z dużym potencjałem.
AANtWERK

AANtWERK

HOBIJ prowadzi „integracyjny biznes”, co oznacza, że umożliwia osobom z dystansem do rynku pracy ponowne uczestnictwo w procesie pracy. Robimy to we współpracy z IBN, Weener XL, WSD.

 
Rob Houtkamp

Rob Houtkamp

Jako kierownik magazynu w Banketgroep nie mam codziennego kontaktu z HOBIJ. Niemniej jednak zawsze jest ktoś dostępny i ludzie naprawdę myślą razem ze mną o najlepszym rozwiązaniu.
Nowe samochody HOBIJ

Nowe samochody HOBIJ

Oczywiście nie pozwolimy ci iść na piechotę do pracy. Więc jeśli nie masz do dyspozycji samochodu, zorganizujemy dla Ciebie transport. A może Peugeot 108 z klimatyzacją?! A jeśli pozwolisz kolegom jeździć z tobą, otrzymasz dodatkową rekompensatę.
Witamy w Holandii

Witamy w Holandii

Pracownikom kontraktowym z UE, którzy są nowicjuszami w Holandii, udzielamy wskazówek i porad, dzięki którym ich pobyt w Holandii będzie tak przyjemny i łatwy, jak to tylko możliwe. Mówimy im o różnicach kulturowych oraz przepisach i regułach. Ale uczymy ich także najważniejszych niderlandzkich słów i udzielamy wskazówek, jak spędzić miło czas.
Walter Pepers

Walter Pepers

Jeden z pierwszych pracowników tymczasowych w HOBIJ: to Walter. Około 25 lat później rozmawiamy z nim ponownie, aby zobaczyć, jak mu idzie.
Astrid Hendriks

Astrid Hendriks

Astrid była jednym z pierwszych pracowników kontraktowych w HOBIJ. Około 25 lat później nadal pracuje dla tego samego pracodawcy. Już nie jako pracownik tymczasowy, ale na podstawie umowy o pracę w klubie sportowym.
Julius Tomkevicius

Julius Tomkevicius

Uwielbiam pomagać nowym pracownikom tymczasowym i zapoznawać ich z pracą i życiem w Holandii. Wiem z doświadczenia, że masz wiele pytań przy pierwszym pobycie w Holandii.
Anne Verschuuren

Anne Verschuuren

“Mam super fajną ofertę dla klientów. Wszystko idzie dobrze i pracownicy kontraktowi są również zadowoleni. Ludzie czują, że są na swoim miejscu. A kiedy zobaczysz, co możesz osiągnąć z pracownikiem kontraktowym ... Myślisz sobie: Tak, właśnie po to to robisz!”
Flex Exchange

Flex Exchange

HOBIJ oferuje przedsiębiorcom z platformę, która dopasowuje niedobory i nadwyżki siły roboczej.
FlexHomies

FlexHomies

FlexHomies to platforma, za pośrednictwem której właściciele domów wynajmują lokale mieszkalne zagranicznym pracownikom. Współczesna koncepcja, w której zapewniamy rozwiązanie problemów społecznych, takich jak samotność, starzenie się i zakwaterowanie migrantów zarobkowych. Po prostu czyniąc ludzi współlokatorami.