Oferty pracy w technice

Uważamy, że istnieje praca, która odpowiada Tobie i Twoim ambicjom. Dzięki naszym ofertom pracy możesz pracować w HOBIJ jako elektryk, monter rur, technik montażowy, spawacz lub mechanik połączeń kołnierzowych. Od Ciebie zależy czy chcesz podjąć pracę na krótki projekt, kilka miesięcy, czy na dłużej.

Nie znalazłeś jednak odpowiedniej oferty pracy technicznej wśród naszych ofert, ale chcesz rozpocząć pracę za pośrednictwem HOBIJ? Wyślij otwartą aplikację o pracę, a wspólnie poszukamy Twojej idealnej  pracy.
 

JESZCZE NIE ZNALEZIŁEŚ SWOJEJ PRACY?

Rejestrując się w HOBIJ dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci znaleźć nową i odpowiednią pracę

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Praca dla znanych firm

Za pośrednictwem HOBIJ możesz pracować dla najlepszych firm technicznych w swoim regionie. Co powiesz na pracę w Spie, Engie lub Stork? Przejrzyj oferty pracy i złóż podanie o pracę. Lub skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy, który klient najbardziej Ci odpowiada, zgodnie z twoimi życzeniami i ambicjami.

Never stop growing

ZAKWATEROWANIE

Nasze hasło to Never stop growing. Hasło, które jest dosłownie wplecione w DNA HOBIJ i wszystkich naszych pracowników. Wspólnie osiągamy wzrost, przygotowując się na dodatkowe wysiłki. Robimy to sami, robimy to dla firm, z którymi współpracujemy i robimy to dla pracowników kontraktowych, którzy dziew dzień dla nas pracują. Wspieramy to, udostępniając naszym pracownikom kontraktowym dobre warunki mieszkalne. Ponadto zapewniamy transport, dokumenty i inne sprawy administracyjne. 

Czytaj dalej

AKADEMIA HOBIJ

W naszej własnej Akademii szkolimy Cię na różne stanowiska. Od spawacza do kierowcy wózka widłowego i od technika do pracownika administracyjnego. Również tutaj hasło Never Stop Growing jest najważniejsze. Oferujemy możliwość szkolenia się, a nawet przekwalifikowania w kierunku, który sam chcesz wybrać. Planujesz swoją przyszłość razem ze swoim job coachem. I określasz swój następny krok w swojej karierze.

Czytaj dalej

TRANSPORT

Dokładamy starań, aby nasi pracownicy kontraktowi mieszkali blisko miejsca pracy, aby mieli oni możliwość dojeżdżania do pracy rowerem lub razem z innymi udostępnianym przez nas samochodem z HOBIJ. Robimy to, ponieważ uważamy, że ważne jest być dobrym pracodawcą. W HOBIJ możemy słusznie powiedzieć, że robimy dodatkowe kroki w trosce o personel. Jaki jest tego ostateczny cel? Maksymalne zadowolenie naszych pracowników kontraktowych z pracy w HOBIJ.  

Czytaj dalej