Pracownik linii produkcyjnej / Pakowacz/-ka | Vetipak

  • €12,43
  • Oss
  • 40 godzin w tygodniu
Save this job Zapisz

Dla naszego klienta w Oss poszukujemy chętnych pracowników na stanowisko: Pakowacz/-ka. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!

Praca

Razem ze swoim zespołem będziesz odpowiedzialny za jakość produktu oraz porządek i bezpieczeństwo na linii produkcyjnej. Praca polega na pakowaniu znanych i markowych produktów w magazynie.; Składanie i układanie kartonów (różnej wielkości i kształtów), Pakowanie produktów do pudełek, Układanie opakowań na taśmie oraz paletach, Foliowanie palet, Kontrola jakości towarów, Inne prace magazynowe.

Godziny pracy

Praca w systemie 40h/ tydzień. Zakład funkcjonuje w systemie zmianowym / Praca na dwie zmiany od 6.00–14.30 oraz 14.30-23.00.

Wymagania

Znajomość języka polskiego, holenderskiego lub angielskiego; Sprawność fizyczna; i/lub dobra motoryka wykonywania działań zręcznie; Świadomość jakości, oraz dokładności; Ciagla chęć doskonalenia; Motywacja i chęci do pracy oraz umiejętnośći pracy w zespole.

Oferujemy

Wynagrodzenie początkowe w wysokości €12,43 na godzinę (stawka zawiera dodatek wakacyjny). Po 200 h pracy wynagrodzenie automatycznie wzrasta do 12,98 brutto za godzinę. Praca na dwie zmiany (zmiana ranna(+5%) i wieczorna (+15%)); Zwrot kosztów podróży, Możliwość rozwoju i kariery na wyższym poziomie (kierownik liniowy, operator), Możliwość nauki języka holenderskiego, Praca w miłym otoczeniu. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia.

O firmie

Pracodawca Vetipak to firma pakująca, która specjalizuje się w pakowaniu żywności i produktów kosmetycznych. Pracodawca dostarcza innowacyjne i wysokiej jakości opakowania dla klientów. Oferuje wszystkie aspekty współpracy: od projektu przez realizację, zarządzanie, finansowanie i pakowanie.

Recruiter

Magdalena Goczal

Dyrektor / Director

Social

Contact

Zależy nam na dobrym kontakcie z Tobą. Czy masz pytania dotyczące zatrudnienia lub jednej z ofert pracy?
Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość e-mail z zapytaniem.  Nawet jeżeli chcesz tylko dowiedzieć się więcej o HOBIJ.

Wyślij do nas whatsapp lub e-mail z pytaniami. Nawet jeśli chcesz się tyko z nami zapoznać.