PRACA W HOLANDII

Szukasz pracy w Holandii? Świetnie! W HOBIJ oferujemy dobrze płatną pracę w logistyce oraz na produkcji (głównie żywności). Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z HOBIJ już dziś! Chcesz sprawdzić nasze oferty pracy? Kliknij w przycisk poniżej.

Zobacz nasze oferty pracy

PRACA

Work.jpeg


Praca w Holandii to gwarantowane wynagrodzenie, stabilne godziny pracy, różnorodne szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego i oczywiście przyjaźni koledzy. Jeśli planujesz wyjechać do Holandii ważne jest, aby pracować za pośrednictwem rzetelnej agencji. HOBIJ jest członkiem stowarzyszenia ABU i posiada certyfikaty SNA (=NEN 4400), SNF i VCU. Oferujemy pracę u dobrych i odpowiedzialnych pracodawców, którzy oferują dobre warunki pracy. 

ŻYCIE

Life.jpeg


Jedną z najlepszych rzeczy, których można doświadczyć w nieznanym otoczeniu, są przyjaźni ludzie. Holendrzy są otwarci, gościnni i nie zawahają się w razie potrzeby podać Ci pomocną dłoń. Ponadto,  prawie wszyscy w Holandii mówią po angielsku. Usłyszysz to na ulicach, w autobusie i w sklepie spożywczym. Ciekawostka: dla Holendrów rower jest narodowym środkiem transportu. W Holandii jest więcej rowerów niż mieszkańców!

MIESZKANIA

housing.jpeg


Jeśli nie masz własnego zakwaterowania, HOBIJ je dla Ciebie zorganizuje. W zależności od lokalizacji zapewniamy domy, apartamenty, hotele i parki bungalowów z bezpłatnym Wi-Fi. Zakwaterowanie będzie blisko Twojego miejsca pracy, więc będziesz mógł dojeżdżać do pracy samochodem lub rowerem HOBIJ. W większości przypadków będziesz musiał dzielić swój pokój z inną osobą. 

NASZE WYMAGANIA

 
Czego oczekuje HOBIJ:
 
-Aby rozpocząć proces rekrutacji potrzebujemy Twojego CV. Nie posiadasz CV? Kliknij tutaj.
-Większość ofert pracy wymaga znajomości języka angielskiego. Szczegółowe wymagania dotyczące pracy można znaleźć w danym ogłoszeniu o pracę.
 
Chcesz sprawdzić nasze oferty pracy? Kliknij w przycisk poniżej.

Zobacz nasze oferty pracy

PROCES APLIKACJI

 
1. Aplikuj na ofertę pracy wraz ze swoim CV lub zarejestruj się tutaj.
2. Nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych.
3. Jeżeli spełniasz wymagania,  otrzymasz od nas szczegóły oferty pracy.
4. Akceptujesz ofertę?  Teraz zajmiemy się administracją.
5. Jesteśmy gotowi powitać Cię w Holandii!

faq

Podjęcie decyzji o wyjeździe z kraju, aby znaleźć pracę za granicą, to bardzo duży i poważny krok. Oto kilka (Q&A) pytań i odpowiedzi, które mogą Ci pomóc przed wyjazdem i podjęciem pracy w Holandii.
KWESTIE FINANSOWE
Kiedy otrzymam wynagrodzenie?
Twoje wynagrodzenie jest wypłacane w systemie tygodniowym. Obejmuje ono dodatek urlopowy i godziny urlopowe (vacation hours (extralegal) ; Razem 10,5%.

Jakiego konta bankowego potrzebuję?
Agencja nie narzuca, jakie konto powinieneś posiadać, ale zachęcamy do założenia konta walutowego (w ten sposób nie musisz ponosić kosztów wymiany walut).
 
Czy HOBIJ opłaca składki emerytalne?
Tak, po 6 miesiącach pracy.

Bonus
• Jeśli polecisz nam znajomego, otrzymasz bonus w wysokości 100 € netto za każdego nowego poleconego pracownika! Sprawdź warunki tutaj.
MIESZKANIE I TRANSPORT
WYMAGANIA
ADMINISTRACJA
ROZPOCZĘCIE PRACY
INNE