USŁUGI

Pozwól swojej organizacji rosnąć

HOBIJ specjalizuje się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanego i zmotywowanego personelu. W sektorach technicznym, logistycznym i przemyśle (spożywczym). Aktywnie myślimy wraz z naszymi klientami o zaspokojeniu ich długoterminowych potrzeb kadrowych. 

Wzrost ma dla nas kluczowe znaczenie. Nie bez powodu nasze motto brzmi: ‘Never Stop Growing’. Zachęcamy naszych pracowników kontraktowych, aby jak najlepiej wykorzystywali swoje możliwości. W ten sposób wspieramy rozwój osobisty Twoich pracowników i ambicje rozwojowe Twojej firmy.

Siłą HOBIJ są dobre praktyki pracodawcy. Jesteśmy zaangażowanym pracodawcą dla naszych pracowników kontraktowych. I jesteśmy niezawodnym partnerem dla Twojej organizacji, który przejmuje wszystkie obowiązki pracodawcy. 

Nasi pracownicy kontraktowi są zawsze #1

Myśląc o tym, jak możemy poprawić nasze usługi, zaczynamy od przekraczania oczekiwań naszych klientów. Robimy to, stawiając na pierwszym miejscu naszych pracowników kontraktowych. Może to zabrzmieć trochę niejasno, ale to naprawdę działa. Nasz pracownika kontraktowy jest centrum wszystkiego, co robimy. Ponieważ uważamy, że szczęśliwy pracownik kontraktowy po prostu daje więcej z siebie. Oferujemy elastycznym pracownikom możliwość tworzenia swojej przyszłości. Oferując im pracę i mieszkanie.
 
W praktyce oznacza to, że oczekujemy, że uszczęśliwimy naszych kontraktowych pracowników, umożliwiając im robienie tego, w czym są dobrzy. Umieszczamy naszych elastycznych pracowników na pozycji, w której ich wiedza i umiejętności są w pełni doceniane. Dlatego ważne jest, abyśmy dokładnie przyjrzeli się tym, które specyficzne role powinny zostać wypełnione. I jakie kompetencje są do tego wymagane. Po uzyskaniu w to wglądu przyglądamy się, którzy z naszych kontraktowych pracowników są do tego najbardziej odpowiedni. Czy spełniają wszystkie wymagania dotyczące danej funkcji? Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, doszkolimy pracownika. A rezultat? Pracownicy kontraktowi, którzy od razu mogą stanąć do produktywnej pracy.