Never Stop Growing Academy

Motto HOBIJ to: “Never Stop Growing”, a także “Pioneers at Work”. Łącząc te dwa hasła, nie można uniknąć konkluzji, że HOBIJ jest organizacją, która ułatwia rozwój ludzi w innowacyjny sposób. Uważamy, że poziom ludzi określa również poziom organizacji. Aby móc się rozwijać, ludzie również muszą mieć tę możliwość rozwoju. Personalnie, ale także w swoim fachu. Ułatwiamy im to poprzez naszą akademię 'Never Stop Growing Academy' (NSG Academy). W ramach naszej Akademii oferujemy szkolenia, które spełniają potrzeby naszych klientów i naszych tymczasowych pracowników. Nasza oferta jest nieustannie poszerzana.

DLA NASZYCH PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

Uwzględniamy Twoją wiedzę, kompetencje i ambicje. Czy potrzeby klienta i Twoje kompetencje są w pełni dopasowane; czy może chcesz przekwalifikować się, aby zwiększyć swoje możliwości kariery? A może chcesz przekwalifikować się, aby być jeszcze bardziej wydajnym pracownikiem? Masz możliwość odbyć właściwe szkolenie w naszej Akademii NSG. Skontaktuj się z nami, aby omówić możliwości.

poproś o więcej informacji na temat szkolenia

Dla naszych klientów

Czy spędzasz dużo czasu na szkoleniu nowych kolegów, czy kompetencje nowych pracowników nie są wystarczająco zgodne z pożądanym poziomem lub czy liczba chętnych do pracy jest tak niewielka, że nie wypełniasz właściwie wolnych miejsc pracy? Mamy na to rozwiązanie. W ramach naszej NSG Academy oferujemy szeroki zakres kursów edukacyjnych i praktycznych, które odpowiadają potrzebom naszych klientów. W ten sposób zapewniamy, że mamy wystarczająco wykwalifikowaną ofertę pracowników, którzy mogą pracować dla naszych klientów przy bardzo ograniczonym czasie szkolenia. 

Jeśli chcesz omówić z nami swoje potrzeby, skontaktuj się z nami już teraz.

 poproś o więcej informacji