O HOBIJ

Why

“W HOBIJ wierzymy, że każdy ma prawo do pełnego i bogatego życia. Wierzymy, że kiedy ludzie są szczęśliwi, razem tworzą lepszy świat. Dlatego oferujemy pracownikom kontraktowym możliwość budowania swojej przyszłości. Oferując im pracę i zakwaterowanie. Jeśli zatrudniasz kogoś na kontrakcie, przyjmujesz również na siebie pewne obowiązki, prawda? Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dbać o naszych pracowników”

PODSTAWOWE WARTOŚCI

LOJALNOŚĆ

HOBIJ jest jak rodzina. Niezależnie od tego, czy pracujesz wewnętrznie w HOBIJ, czy jesteś klientem lub dostawcą, czy pracujesz za naszym pośrednictwem jako pracownik tymczasowy - zapewniamy,  że zawsze będziesz czuł oraz widział, że do tej rodziny należysz.

AMBICJE

Ambicja jest sprawą fundamentalną dla HOBIJ. Ludzie są jak rośliny; jeśli nie rośniesz, powoli zamierasz. I oczywiście chcemy to wykluczyć. Dlatego pomagamy Ci w Twoim rozwoju tak, jak tylko możemy.

SPRAWY SOCJALNE 

„Zadowolony pracownik tymczasowy tworzy lepszy świat”. Kierując się tym mottem, pracownik odgrywa kluczową rolę w HOBIJ. Jest to podstawowy warunek, na którym się opieramy. Tego samego nastawienia oczekujemy również od naszych klientów i dostawców.

NASTAWIENIE NA CEL 

Możesz dostać jeszcze więcej niż posiadasz spośród wielu rzeczy. Ale nie czas. Dlatego zawsze działamy zorientowani celowo i ze zdrowym rozsądkiem. Jesteśmy również zorientowani na wyniki, ponieważ:  czas to pieniądz. Ale ... czas to także dobrobyt i szczęście. Nie zapominajmy o tym!

HUMOR

Tak, jesteśmy lojalni, społeczni, zorientowani na cele i ambitni. Ale nie zapominamy też o dobrym humorze. Pozwala nam to spojrzeć na wszystko z perspektywy i wzmacnia wzajemne więzi. 

PASJA

Ludzie lubią robić coś, gdy są w tym dobrzy. Robią to z pasją. Dlatego uważamy, że istotne jest aby odpowiednie osoby znalazły się na właściwych stanowiskach. 

Never stop growing

Naszym celem jest budowanie przyszłości, która ma znaczenie.

Rozwój ma dla nas kluczowe znaczenie. Zachęcamy naszych pracowników tymczasowych, aby jak najlepiej wykorzystywali swoje możliwości. Wspieramy rozwój osobisty Twoich pracowników  oraz ambicje rozwojowe Twojej firmy.

Social

    Contact

    Zależy nam na dobrym kontakcie z Tobą. Czy masz pytania dotyczące zatrudnienia lub jednej z ofert pracy?
    Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość e-mail z zapytaniem.  Nawet jeżeli chcesz tylko dowiedzieć się więcej o HOBIJ.

    Wyślij do nas whatsapp lub e-mail z pytaniami. Nawet jeśli chcesz się tyko z nami zapoznać.