Koronawirus – informacje

Pamiętaj, aby podjąć pracę przez agencje HOBIJ, nie musisz przyjeżdżać osobiście do naszych biur w Polsce (Opole/ Rzeszów / Gdańsk). Wszystkie formalności oraz proces rekrutacyjny odbywa się drogą elektroniczną. Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefonicznie i rozpocznij pracę już dziś!
Jeżeli chcesz, pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii. Współpracujemy z firmą transportową, która zapewni bezpieczny przejazd do Holandii i odbierze Cię z każdego miejsca w Polsce spod domu.
 

Ostatnia aktualizacja: 16-10-2020

 

Znajdziesz tutaj informacje na temat wewnątrzfirmowych wytycznych dotyczących pandemii COVID-19, które mogą mieć wpływ na naszych pracowników, klientów oraz współpracowników.
 
Aby zagwarantować bezpieczeństwo własne, współpracownikom i współlokatorom, opracowaliśmy szereg wskazówek, dzięki którym mamy możliwość zapewniania każdemu bezpiecznego podróżowania. Proszę zwrócić uwagę, że podróż do rejonów wskazanych poniżej lub tych zaznaczonych na kolor czerwony może mieć  konsekwencje.

  • Żółty obszar podroży = można podróżować
  • Pomarańczowy obszar podroży = podróż nie jest zalecana
  • Czerwony obszar podróży =  podróż nie jest możliwa
     

Kody/ kolory porad dotyczących podróży; aktualizacja: 13-10-2020.
(Kliknij tutaj, aby przejść do witryny rządu holenderskiego)

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz tutaj:
polityka podróży corona

 
WIZYTA W BIURZE HOBIJ W HOLANDII

Każdy kto odwiedza biuro główne HOBIJ w Holandii musi przestrzegać następujących wytycznych:

Maski ochronne

Każdy kto znajduje się w głównej siedzibie HOBIJ w Veghel, ma obowiązek noszenia maseczki w momencie przemieszczania się (pracownicy oraz odwiedzający).

Od 1-7-2020 obowiązują nowe regulacje dotyczące noszenia masek ochronnych w autach HOBIJ.


Jesteś chory? Zostań w domu!

Jesteś chory? Pozostań w domu oraz skontaktuj się bezpośrednio z Job Coach’em lub Flex Managerem HOBIJ w celu uzyskania instrukcji dalszego postepowania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub jeśli któryś z twoich współlokatorów jest chory, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z biurem HOBIJ.


Informacje praktyczne

Wszystkie zakwaterowania dostępne dla naszych pracowników zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Oznacza to, ze wszystkie lóżka są oddalone od siebie o co najmniej 1,5 metra. W przypadkach, w których zachowanie takiej odległości nie było możliwe, zastosowaliśmy zakwaterowania zastępcze. Lokacje zostały również zaopatrzone w plakaty oraz informacje opisujące najważniejsze środki bezpieczeństwa.

W miejscach pracy został zapewniony sprzęt ochronny, taki jak rękawiczki oraz mydło.
 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że powyższe działania nie są łatwe, ale bardzo liczymy na Twoją współpracę! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące środków bezpieczeństwa lub koronawirusa, zawsze możesz się skontaktować z Job Coach’em (trenerem) lub Flex managerem HOBIJ.
 
Jeżeli zauważysz, że jesteśmy w stanie polepszyć kwestie bezpieczeństwa w miejscu pracy lub na lokacjach – skontaktuj się z nami.
 
Życzymy powodzenia, i przede wszystkim dużo zdrowia!