Poszukujesz personelu logistycznego lub przemysłowego?

Jedną z dziedzin fachowych silnie reprezentowanych przez HOBIJ Logistyka i Technika. Również w tym przypadku gwarantujemy ciągłość dla naszych klientów, tworząc silną grupę pracowników tymczasowych, zarówno holenderskich, jak i unijnych. Jako przedsiębiorcy gwarantuje to ci zdolność produkcyjną zgodnie z harmonogramem i możliwościami. HOBIJ w pełni wspiera Cię w kwestiach HRM. A jeśli potrzebne jest szkolenie, także tego nie unikamy.

Polecane projety

Modexpress

Modexpress

Logistyka & Przemysł
Współpraca z Modexpress jest świetnym przykładem dobrej synergii między klientem a HOBIJ. Otrzymujemy wiele pozytywnych reakcji od naszych pracowników na temat atmosfery pracy i oferowanych możliwości. Nasza współpraca jest wieloletnia, i dzięki temu doskonale wiemy jak dopasować zespół, który będzie się motywować i wzajemnie uzupełniać.
Konstrukcje stalowe Van Grinsven

Konstrukcje stalowe Van Grinsven

Technika
Szukaliśmy planisty pracy dla zakładu Van Grinsven w Veghel. Aby zapewnić dodatkową pomoc dla klienta, przygotowaliśmy dla niego film typu work-as-video. Nagrywając różne czynności i kontakty planisty pracy na wideo, byliśmy w stanie dać kandydatom lepszy wgląd w tę funkcję. Czy jesteś ciekawy wyniku?

Never stop growing

Polecane artykuły

Olympia MTB

Olympia MTB

HOBIJ jest sponsorem zespołu kolarstwa górskiego Olympia od początku 2020 roku. Zespół młodych kolarzy z dużym potencjałem.
AANtWERK

AANtWERK

HOBIJ prowadzi „integracyjny biznes”, co oznacza, że umożliwia osobom z dystansem do rynku pracy ponowne uczestnictwo w procesie pracy. Robimy to we współpracy z IBN, Weener XL, WSD.

 

Recruiter

VA ROG SA NE CONTACTATI

Znajdujemy najlepszy personel logistyczny i przemysłowy dla Twojej organizacji. Interesują Cię nasze usługi lub metoda pracy? Skontaktuj się z nami. Można to zrobić za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając prośbę o telefon. Nasi menedżerowie ds. Technicznych skontaktują się z Tobą jak najszybciej, aby umówić się na spotkanie wstępne. U Ciebie lub w naszym biurze.