dla pracodawców

W świecie, w którym wszystko wydaje się funkcjonować szybciej, a poszukujący pracy są coraz bardziej wymagający, jako przedsiębiorca Holenderski musisz stale dokładać wszelkich starań, aby osiągać wzrost. Chcesz zagwarantować ciągłość działania dzięki stałej grupie pracowników. Jednocześnie chcesz jak najlepiej mieć pod kontrolą momenty szczytowe i chwilę spokoju. Potrzebujesz więc tymczasowego personelu.  Ale wiesz również, że często mają miejsce duże fluktuacje i absencja w tej dziedzinie. Zatem jak i gdzie można znaleźć dobrych i wykwalifikowanych pracowników, którzy pasują do kultury Twojego przedsiębiorstwa?

HOBIJ odpowiada na tę potrzebę. Jesteśmy agencją, która naprawdę wie, czego HRM potrzebuje, aby firmy właściwie zorganizowały swój tymczasowy personel. Nie składamy fałszywych obietnic. Po prostu zapewniamy odpowiednie wsparcie, w postaci doskonałej (tymczasowej) siły roboczej. Z Holandii i Europy. A jeśli potrzebne jest też szkolenie, również w tym pomagamy. 

Bez względu na to, w jakiej dziedzinie działa Twoja firma, HOBIJ zawsze ma odpowiednie rozwiązanie.

PODSTAWOWE WARTOŚCI

LOJALNOŚĆ

HOBIJ jest jak rodzina. Niezależnie od tego, czy pracujesz wewnętrznie w HOBIJ, czy jesteś klientem lub dostawcą, czy pracujesz za naszym pośrednictwem jako pracownik tymczasowy - zapewniamy,  że zawsze będziesz czuł oraz widział, że do tej rodziny należysz.

AMBICJE

Ambicja jest sprawą fundamentalną dla HOBIJ. Ludzie są jak rośliny; jeśli nie rośniesz, powoli zamierasz. I oczywiście chcemy to wykluczyć. Dlatego pomagamy Ci w Twoim rozwoju tak, jak tylko możemy.

SPRAWY SOCJALNE 

„Zadowolony pracownik tymczasowy tworzy lepszy świat”. Kierując się tym mottem, pracownik odgrywa kluczową rolę w HOBIJ. Jest to podstawowy warunek, na którym się opieramy. Tego samego nastawienia oczekujemy również od naszych klientów i dostawców.

NASTAWIENIE NA CEL 

Możesz dostać jeszcze więcej niż posiadasz spośród wielu rzeczy. Ale nie czas. Dlatego zawsze działamy zorientowani celowo i ze zdrowym rozsądkiem. Jesteśmy również zorientowani na wyniki, ponieważ:  czas to pieniądz. Ale ... czas to także dobrobyt i szczęście. Nie zapominajmy o tym!

HUMOR

Tak, jesteśmy lojalni, społeczni, zorientowani na cele i ambitni. Ale nie zapominamy też o dobrym humorze. Pozwala nam to spojrzeć na wszystko z perspektywy i wzmacnia wzajemne więzi. 

PASJA

Ludzie lubią robić coś, gdy są w tym dobrzy. Robią to z pasją. Dlatego uważamy, że istotne jest aby odpowiednie osoby znalazły się na właściwych stanowiskach. 

Why

“W HOBIJ wierzymy, że każdy ma prawo do pełnego i bogatego życia. Wierzymy, że kiedy ludzie są szczęśliwi, razem tworzą lepszy świat. Dlatego oferujemy pracownikom kontraktowym możliwość budowania swojej przyszłości. Oferując im pracę i zakwaterowanie. Jeśli zatrudniasz kogoś na kontrakcie, przyjmujesz również na siebie pewne obowiązki, prawda? Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dbać o naszych pracowników”

Wyróżnione projekty

Modexpress

Modexpress

Logistyka & Przemysł
Współpraca z Modexpress jest świetnym przykładem dobrej synergii między klientem a HOBIJ. Otrzymujemy wiele pozytywnych reakcji od naszych pracowników na temat atmosfery pracy i oferowanych możliwości. Nasza współpraca jest wieloletnia, i dzięki temu doskonale wiemy jak dopasować zespół, który będzie się motywować i wzajemnie uzupełniać.
Konstrukcje stalowe Van Grinsven

Konstrukcje stalowe Van Grinsven

Technika
Szukaliśmy planisty pracy dla zakładu Van Grinsven w Veghel. Aby zapewnić dodatkową pomoc dla klienta, przygotowaliśmy dla niego film typu work-as-video. Nagrywając różne czynności i kontakty planisty pracy na wideo, byliśmy w stanie dać kandydatom lepszy wgląd w tę funkcję. Czy jesteś ciekawy wyniku?