HOBIJ Food_Sfeerafbeelding_978x180_005.jpg
Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj

Jesteś zainteresowany pracą w Holandii? Zgłoś się do HOBIJ!

Otwarta oferta pracy!
  • miejsce pracy Holandia
  • Forma zatrudnienia Uitzendbasis
  • Ilość godzin 40

O pracy

Posiadamy wiele ofert pracy w branży produkcyjnej (m.in. zakłady produkujące żywność) oraz w logistyce (magazyny, hurtownie, Sklepy Internetowe oraz entra dystrubycji) Zgłoś się do nas ! Prześlij swoją aplikacje, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie znajdziemy najlepszą ofertę!

Wymagania

Jeżeli znasz język angielski w stopniu min. podstawowym – koniecznie aplikuj! Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy na długi okres czasu (min. 6 miesięcy). Doświadczenie w pracy będzie dodatkowym, ale nie decydującym atutem. Posiadamy również oferty pracy dla par. Posiadamy również prace bez znajomości języka obcego.

Oferujemy

Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski, pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika, załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Dane kontaktowe biura

  • Biuro HOBIJ Gdansk
  • Ulica ul. Waly Piastowskie 1/ pok. 3
  • Miejsce Gdansk
  • Numer telefonu +48 58 301 93 60

Kontakt z koordynatorem

Masz pytania? Zadaj je. Skorzystaj z danych kontaktowych koordynatora odpowiadajacega za dana oferte.

Martyna Smolarek