Praca na stanowisku operatora wózka widlowego w Holandii

Praca na stanowisku operatora wózka widłowego w Holandii

Agencja pracy tymczasowej HOBIJ posiada wiele ofert pracy dla operatorów wózków widłowych  w Holandii. Kandydaci na to stanowisko powinni posiadać ważne uprawnienia operatora wózka jezdniowego oraz znać  język holenderski, angielski lub niemiecki. 

Jeśli posiadasz uprawnienia operatora wózka jezdniowego oraz ewentualne doświadczenie zawodowe jako operator wózka widłowego i interesuje Cię praca za granicą, skontaktuj się z biurem HOBIJ, bądź przejrzyj nasze oferty pracy i aplikuj online na wybrane stanowiska. Możesz również od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy. Czeka na Ciebie praca od zaraz!

Zalety pracy na rzecz HOBIJ

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, a ponadto  możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Dodatkowym atutem tej pracy jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

To szansa na ciekawą pracę i zdobycie dodatkowego doświadczenia zawodowego. Warto z niej skorzystać!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj