Praca na stanowisku tokarza CNC w Holandii

Praca na stanowisku tokarza CNC w Holandii

Agencja pracy tymczasowej HOBIJ posiada wiele atrakcyjnych ofert pracy dla tokarzy CNC w Holandii. Kandydaci na to stanowisko powinni posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności obejmujące  programowanie i ustawianie tokarek CNC, wykonywanie wymiany narzędzi, kontroli jakości i realizowanie różnego rodzaju zleceń produkcyjnych. Ponadto wymogiem stawianym kandydatom jest znajomość języka holenderskiego, angielskiego lub niemieckiego. 


Jeśli posiadasz kwalifikacje tokarza CNC oraz ewentualne doświadczenie zawodowe w tym zakresie i interesuje Cię praca w Holandii, skontaktuj się z biurem HOBIJ, bądź przejrzyj nasze oferty pracy i aplikuj online na wybrane stanowiska. Możesz również od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy. Czeka na Ciebie praca od zaraz!

Zalety pracy na rzecz HOBIJ

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, a ponadto  możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Dodatkowym atutem tej pracy  jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

To szansa na atrakcyjną pracę i wzbogacenie doświadczenia zawodowego, z której warto skorzystać!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj