Praca na stanowisku operatora CNC w Holandii

Praca na stanowisku operatora CNC w Holandii

Agencja pracy tymczasowej HOBIJ posiada wiele ofert pracy dla operatorów maszyn CNC w Holandii. Wymogiem stawianym kandydatom jest znajomość języka holenderskiego, angielskiego lub niemieckiego.

Jeśli posiadasz kwalifikacje operatora CNC lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie i interesuje Cię praca w Holandii, skontaktuj się z biurem HOBIJ, bądź przejrzyj nasze oferty pracy i aplikuj online na wybrane stanowiska. Możesz również od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy. Czeka na Ciebie praca od zaraz!

Zalety pracy na rzecz HOBIJ

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, a ponadto możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie [link naar „zakwaterowanie” (huisvesting)], dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Dodatkowym atutem tej pracy  jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

To szansa na atrakcyjną pracę i wzbogacenie doświadczenia zawodowego, z której warto skorzystać!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj