Praca na stanowisku tokarza w Holandii

Praca na stanowisku tokarza w Holandii

Agencja pracy tymczasowej HOBIJ posiada wiele ofert pracy dla tokarzy w Holandii. Kandydaci na to stanowisko powinni posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Prócz umiejętności obsługi tokarek ważna jest również umiejętność dobrego organizowania stanowiska pracy, dbałość o porządek i ścisłe przestrzeganie zasad BHP. Ponieważ jest to praca zarówno indywidualna, jak i zespołowa, wymagana jest umiejętność pracy w zespole i w relacji przełożony-podwładny. Ponadto wymogiem stawianym kandydatom jest znajomość języka holenderskiego, angielskiego lub niemieckiego.

 Jeśli posiadasz kwalifikacje tokarza oraz ewentualne doświadczenie zawodowe w tym zakresie i interesuje Cię praca w Holandii, skontaktuj się z biurem HOBIJ, bądź przejrzyj nasze oferty pracy i aplikuj online na wybrane stanowiska. Możesz również od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy. Czeka na Ciebie praca od zaraz!

Zalety pracy na rzecz HOBIJ

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, a ponadto  możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Dodatkowym atutem tej pracy  jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

To szansa na ciekawą pracę i wzbogacenie doświadczenia zawodowego, z której warto skorzystać!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj