Praca na produkcji w Holandii

Praca na produkcji w Holandii

Agencja pracy tymczasowej HOBIJ posiada wiele ofert pracy na produkcji, na obszarze całej Holandii. Jeśli chciałbyś pracować za granicą i interesuje Cię praca na produkcji w Holandii, zgłoś się do biura naszej agencji lub aplikuj na wybrane stanowisko online.

Praca w fabryce (często na taśmie) jest bardzo popularna ze względu na możliwość łatwego przyuczenia się do nowej pracy. Głównym wymogiem stawianym kandydatom jest znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego.

Zalety pracy na rzecz HOBIJ

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, a ponadto możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Dodatkowym atutem tej pracy  jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

Przejrzyj nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko lub wypełnij formularz zgłoszeniowy. Możesz także skontaktować się z biurem agencji HOBIJ. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy.  

To szansa, z której warto skorzystać!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj