Praca w magazynie w Holandii

Praca w magazynie w Holandii

Jedną ze stałych ofert agencji HOBIJ jest praca w magazynie. Są to różnego rodzaju zajęcia - od typowych prac, które wykonuje magazynier  po zbieranie zamówień i wykonywanie różnego rodzaju zadań logistycznych. Miejscem pracy jest Holandia. Posiadamy wiele ofert pracy w firmach na całym obszarze tego kraju. Wymogiem stawianym kandydatom jest znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego.

Jeśli masz kwalifikacje lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie, bądź chcesz poszerzyć swoje umiejętności, a przy tym chciałbyś pracować w Holandii, możesz aplikować online na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz również skontaktować się z doradcami z naszej agencji, którzy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy.

Zalety pracy na rzecz HOBIJ

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.  

Dodatkowym atutem tej pracy  jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

To szansa, którą warto wykorzystać!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj