Praca w logistyce w Holandii

Praca w logistyce w Holandii

Praca w Holandii w branży logistycznej

Praca w branży logistycznej polega między innymi na realizowaniu i kontrolowaniu przepływu surowców, materiałów lub towarów, od chwili przyjęcia zamówienia po zrealizowanie jego dostawy. Chciałbyś pracować w logistyce i interesuje Cię praca za  granicą? Szukasz pracodawcy, który umożliwi Ci nie tylko intensywną pracę, lecz również rozwój zawodowy? Jeśli tak, koniecznie zgłoś się do HOBIJ. Agencja pracy tymczasowej HOBIJ posiada wiele interesujących ofert pracy w sektorze logistycznym w wielu firmach na obszarze całej Holandii.

Jak znaleźć odpowiednią pracę?

Jeśli znasz język holenderski, angielski lub niemiecki i masz wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie, bądź chcesz zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj online na interesujące Cię stanowiska, bądź skontaktuj się z biurem HOBIJ, by otrzymać szczegółowe informacje lub fachową poradę. Możesz też od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy

Dlaczego warto wybrać HOBIJ?

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Dodatkowym atutem tej pracy  jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

Warto skorzystać z tej możliwości!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj