Praca w branży technicznej

Praca w branży technicznej

Praca w Holandii w branży technicznej

Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne i chciałbyś pracować w Holandii, konieczne zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Agencja pracy tymczasowej HOBIJ dysponuje licznymi ofertami pracy w holenderskiej branży technicznej, w różnych miastach i na różnych stanowiskach - od pracowników niewykwalifikowanych po inżynierów. Najczęściej są to oferty pracy na stanowiskach tokarza,  spawacza, programisty i operatora CNC itp.

Jak znaleźć odpowiednią pracę?

Jeśli znasz język niderlandzki, angielski lub niemiecki i masz wykształcenie techniczne lub doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie, bądź chcesz zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, aplikuj online na interesujące Cię stanowiska. Możesz też skontaktować się z biurem HOBIJ, by otrzymać szczegółowe informacje lub fachową poradę lub od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy

Dlaczego warto wybrać HOBIJ?

Gdy zostaniesz zatrudniony za pośrednictwem agencji HOBIJ, zadbamy o załatwienie wszelkich wymaganych formalności i uregulowanie wszystkich praktycznych spraw, byś mógł spokojnie skoncentrować się na swojej pracy.

HOBIJ jest rzetelną, certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, oferującą pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj