Praca w branży żywnościowej

Praca w branży żywnościowej

Praca w Holandii w branży żywnościowej

Chciałbyś pracować w przemyśle żywnościowym, a przy tym szukasz pracodawcy, który umożliwi Ci nie tylko intensywną pracę, lecz również rozwój zawodowy? HOBIJ posiada wiele ofert pracy w branży żywnościowej całej Holandii.

Specjalne wymagania

W pracy przy żywności bardzo ważnym wymogiem jest znajomość i przestrzeganie przepisów HACCP i ogólnych przepisów BHP. Od kandydatów wymaga się również znajomości języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego.  

Jak znaleźć odpowiednią pracę?

Jeśli spełniasz powyższe wymagania  i masz wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie, bądź chcesz zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj online na interesujące Cię stanowiska, bądź skontaktuj się z biurem HOBIJ, by otrzymać szczegółowe informacje lub fachową poradę. Możesz też od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Dlaczego warto wybrać HOBIJ?

Agencja HOBIJ jest rzetelną firmą, na której można polegać. Zapewniamy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.  HOBIJ oferuje pracownikom tymczasowym w Holandii zakwaterowanie, dojazdy do pracy, obsługę administracyjną i coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Dodatkowym atutem tej pracy  jest możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Holandia i spotkania wielu nowych interesujących ludzi.

Skorzystaj z tej możliwości!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj