Praca fizycna w Holandii

Praca fizyczna w Holandii

Oferta wykonywania w Holandii pracy fizycznej za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej HOBIJ obejmuje szeroki zakres możliwości i skierowana jest praktycznie do każdego, bez względu na posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. W kategorii „Praca fizyczna” oferowanych jest bardzo dużo stanowisk pracy w Holandii. Jest to głównie praca w branży logistycznej oraz praca na produkcji w branży technicznej i żywnościowej. Stanowiska te dzielą się na prace ogólne, nie wymagające specjalnego przygotowania zawodowego, oraz specjalistyczne, na których wymagane są określone kwalifikacje.

Dlaczego warto wybrać HOBIJ?

Pomagając kandydatom na pracowników w znalezieniu odpowiedniej pracy, bierzemy pod uwagę nie tylko ich doświadczenie zawodowe, lecz również ich życzenia. Jeśli chcesz pracować jako pracownik fizyczny i znasz język niderlandzki, angielski lub niemiecki, skorzystaj z tej atrakcyjnej możliwości pracy za granicą. Z pewnością tego nie pożałujesz.

HOBIJ jest rzetelną, certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, oferującą pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, dobre warunki zatrudnienia, zakwaterowanie, dojazdy do pracy, profesjonalną obsługę administracyjną oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia.

Jak znaleźć odpowiednią pracę?

Skontaktuj się z  biurem  HOBIJ, by otrzymać szczegółowe informacje lub fachową poradę. Możesz też wypełnić formularz zgłoszeniowy bądź aplikować online na interesujące Cię stanowiska w naszej witrynie internetowej.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj