Praca w Venlo

Praca w Venlo

Venlo - interesująca praca w interesującym mieście

Tereny obecnego miasta Venlo były już zamieszkałe za czasów starożytnych Rzymian. Venlo to malownicze miasto o burgundzkiej atmosferze, słynące między innymi z pięknego ratusza oraz z  hucznych obchodów tradycyjnego karnawału. Bliskość niemieckiej granicy zaprasza do krajoznawczych i zakupowych wycieczek do Niemiec.

Jeśli chcesz znaleźć dobrą pracę w ciekawym miejscu, zdecyduj się na współpracę z HOBIJ - renomowaną holenderską agencją pracy tymczasowej. Oferujemy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i dojazdy do pracy, a także profesjonalną administracyjną obsługę i możliwości rozwoju zawodowego. Jedną z naszych propozycji jest praca od zaraz w Venlo. To nie tylko możliwość zarobkowania, lecz również szansa zdobycia cennego  doświadczenia zawodowego, nawiązania nowych kontaktów,  pogłębienia wiedzy fachowej i zdobycia nowych umiejętności.

Znajdź odpowiednią pracę

Nie zwlekaj i jak najszybciej przejrzyj oferty pracy w HOBIJ. Możesz od razu aplikować na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz także skontaktować się z doradcami z  agencji HOBIJ, którzy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, dostosowanej do Twoich życzeń oraz do Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego.Praca w Venlo, to jedna z wielu naszych ofert. Oferujemy również możliwości zatrudnienia w innych miastach holenderskich.
  

Wartość dodana

Dodatkowym atutem współpracy z agencją HOBIJ  jest możliwość poznania z bliska Holandii - pięknego kraju, który prócz wiatraków, sera i tulipanów ma do zaoferowania niezliczoną ilość zabytków, muzeów, malowniczych krajobrazów, urokliwych kanałów, mostów i innych wartych obejrzenia miejsc. Gdy nawiążesz nami współpracę, sam się o tym przekonasz!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj