Praca w Rotterdamie

Praca w Rotterdamie

Rotterdam - praca w największym mieście portowym Europy! 

Rotterdam, największy port w Europie i jeden z największych portów świata, jest nowoczesną metropolią o kosmopolitycznym charakterze. To miasto tętniące życiem, oferujące wiele atrakcji, kulturalnych, kulinarnych i rozrywkowych. Jeśli chętnie podejmujesz nowe wyzwania i poszukujesz nowej, ciekawej pracy, powinny zainteresować Cię oferty pracy w Rotterdamie i okolicach. Holenderska agencja pracy tymczasowej HOBIJ dysponuje interesującymi ofertami pracy w tym wielkim mieście, w branży żywnościowej, logistycznej i technicznej.

Oferujemy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i dojazdy do pracy, a także profesjonalną administracyjną obsługę i możliwości rozwoju zawodowego. Jedną z naszych propozycji jest praca w Rotterdamie od zaraz. Możliwe jest również zatrudnienie w innych miastach Holandii.

Znajdź odpowiednią pracę

Wykorzystaj tę możliwość! Jak najszybciej przejrzyj oferty pracy w HOBIJ. Możesz od razu aplikować na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz również skontaktować się z doradcami z agencji HOBIJ, którzy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, dostosowanej do Twoich życzeń oraz do Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Na pewno znajdziesz coś dla  siebie.

Wartość dodana

Dodatkowym atutem współpracy z agencją HOBIJ  jest możliwość poznania z bliska Holandii - pięknego kraju, który prócz wiatraków, sera i tulipanów ma do zaoferowania niezliczoną ilość zabytków, muzeów, malowniczych krajobrazów, urokliwych kanałów, mostów i innych wartych obejrzenia miejsc. Gdy nawiążesz nami współpracę, sam się o tym przekonasz!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj