Praca w Tilburgu

Praca w Tilburgu

Tilburg - praca, która popłaca

Tilburg jest średniej wielkości miastem uniwersyteckim, popularnym wśród młodzieży ze względu na organizowany tu corocznie największy w Holandii wesołomiasteczkowy festyn. To dynamiczne miasto, łączące nowoczesną architekturę z tradycyjną burgundzką atmosferą jest nie tylko rajem dla miłośników zakupów, lecz również dla wielbicieli uroczych kafejek i dobrych restauracji.  

Jeśli myślisz o pracy za granicą, na pewno zainteresują Cię oferty pracy w Tilburgu.  Holenderska agencja pośrednictwa pracy HOBIJ oferuje możliwości zatrudnienia w Tilburgu i okolicach, w branżach żywnościowej, logistycznej i technicznej. Jeśli zależy Ci na pracy w rzetelnej, certyfikowanej agencji, dbającej o swoich pracowników i zapewniającej im możliwości rozwoju zawodowego, nie przegap tej okazji!

Znajdź odpowiednią pracę

HOBIJ wymaga od kandydatów znajomości języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego. Pracownikom tymczasowym z zagranicy oferujemy najlepsze warunki w Holandii, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i dojazdy do pracy, kursy, szkolenia oraz coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia. Zatem nie zwlekaj i jak najszybciej przejrzyj oferty pracy w HOBIJ. Możesz od razu aplikować na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz również skontaktować się z doradcami z  agencji HOBIJ, którzy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, dostosowanej do Twoich życzeń, wykształcenia i doświadczenia zawodowego. 
 

Wartość dodana

Dodatkowym atutem współpracy z agencją HOBIJ  jest możliwość poznania z bliska Holandii - pięknego kraju, który prócz wiatraków, sera i tulipanów ma do zaoferowania niezliczoną ilość zabytków, muzeów, malowniczych krajobrazów, urokliwych kanałów, mostów i innych wartych obejrzenia miejsc. Gdy nawiążesz nami współpracę, sam się o tym przekonasz!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj