Praca w Hadze

Praca w Hadze

Haga - praca w szykownym mieście ambasad

Haga (w języku niderlandzkim Den Haag) jest stolicą administracyjną w Holandii i siedzibą holenderskiego rządu i parlamentu. Dodatkową zaletą tego miasta bogatego w piękne zabytki i parki jest to, że można z niego dojechać z niego tramwajem nad morze.

Poszukujesz pracy w rzetelnej firmie, oferującej pracownikom możliwości awansu i rozwoju? Wobec tego zapraszamy Cię do współpracy z holenderską agencją pracy tymczasowej HOBIJ.

Jeśli chcesz pracować w sektorze żywnościowym, logistycznym lub technicznym i znasz język niderlandzki, angielski lub niemiecki, mamy dla Ciebie liczne oferty pracy od zaraz w Hadze (Den Haag) i okolicach.

HOBIJ zapewnia najlepsze warunki w Holandii, oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz zakwaterowanie i dojazdy do pracy. Ponadto stymulujemy rozwój naszych pracowników tymczasowych, zapewniając im kursy, szkolenia i coaching zawodowy przez cały okres zatrudnienia. 

Znajdź odpowiednią pracę

Skorzystaj z tej szansy! Jak najszybciej przejrzyj oferty pracy w HOBIJ Możesz od razu aplikować na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz także skontaktować się z doradcami z  agencji HOBIJ, którzy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, dostosowanej do Twoich życzeń oraz do Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

Wartość dodana

Dodatkowym atutem współpracy z agencją HOBIJ  jest możliwość poznania z bliska Holandii - pięknego kraju, który prócz wiatraków, sera i tulipanów ma do zaoferowania niezliczoną ilość zabytków, muzeów, malowniczych krajobrazów, urokliwych kanałów, mostów i innych wartych obejrzenia miejsc. Gdy nawiążesz nami współpracę, sam się o tym przekonasz!

 

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj