Praca w Eindhoven

Praca w Eindhoven

Eindhoven - praca, jakiej szukasz!

Eindhoven zwane jest miastem światła, gdyż to właśnie tutaj pan Philips założył swoją pierwszą fabrykę żarówek. W ostatnich latach Eindhoven uległo ogromnej modernizacji, stając się atrakcyjnym, nowoczesnym ośrodkiem. Nie zostało jednak przy tym pozbawione uroku starych, zabytkowych uliczek. Możesz sam się przekonać, jak dobrze się tu mieszka, gdyż HOBIJ, profesjonalna, certyfikowana agencja pracy tymczasowej, ma dla Ciebie oferty pracy od zaraz w Eindhoven i okolicach!
Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, jeśli szukasz pracy w branży żywnościowej, logistycznej lub technicznej, która da Ci także możliwości osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych - z pewnością jest to coś dla Ciebie. Nasza agencja oferuje najlepsze warunki zatrudnienia w Holandii. Zapewniamy nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, lecz również zakwaterowanie i dojazdy do pracy.
 
HOBIJ wyróżnia się spośród innych agencji pracy tymczasowej tym, że przywiązuje wielką wagę do stymulowania rozwoju pracowników oraz prowadzi swoją działalność tak, by przynosiła ona korzyści wszystkim zaangażowanym stronom: pracownikom tymczasowym, firmom, do których delegowani są pracownicy i jej samej jako organizacji udostępniającej pracowników.

Znajdź odpowiednią pracę

Jeśli znasz język holenderski, angielski lub niemiecki, skorzystaj z tej możliwości i jak najszybciej przejrzyj oferty pracy w HOBIJ. Możesz od razu aplikować na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz również skontaktować się z doradcami z agencji HOBIJ, którzy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, biorąc pod uwagę Twoje życzenia, wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Wartość dodana

Dodatkowym atutem współpracy z agencją HOBIJ  jest możliwość poznania z bliska Holandii - pięknego kraju, który prócz wiatraków, sera i tulipanów ma do zaoferowania niezliczoną ilość zabytków, muzeów, malowniczych krajobrazów, urokliwych kanałów, mostów i innych wartych obejrzenia miejsc. Gdy nawiążesz nami współpracę, sam się o tym przekonasz!

 

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj