Praca w Bredzie

Praca w Bredzie

Breda - praca dla Ciebie!

Breda to nie tylko piękne, zabytkowe miasto, lecz również miejsce szczególnie bliskie Polakom. Miasto to, wyzwolone przez Pierwszą Dywizję generała Maczka, zawiera jeszcze wiele śladów i pamiątek po bohaterskich polskich żołnierzach. Jeśli aktualnie szukasz pracy i myślisz o wyjeździe do Holandii, z pewnością Ci się tutaj spodoba.
HOBIJ ma dla Ciebie liczne interesujące oferty pracy w Bredzie i okolicach. Jesteśmy profesjonalną, certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, oferującą najlepsze warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i zakwaterowanie oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i dalszego rozwoju.

Znajdź odpowiednią pracę

Jeśli znasz język holenderski, angielski lub niemiecki i chciałbyś pracować w branży żywnościowej, logistycznej lub technicznej, skorzystaj z tej szansy i aplikuj na któreś z oferowanych przez nas stanowisk. Jak najszybciej przejrzyj oferty pracy w HOBIJ. Możesz od razu aplikować na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz również skontaktować się z doradcami z agencji HOBIJ, którzy chętnie pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, biorąc pod uwagę Twoje życzenia, wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.

Wartość dodana

Dodatkowym atutem współpracy z agencją HOBIJ  jest możliwość poznania z bliska Holandii - pięknego kraju, który prócz wiatraków, sera i tulipanów ma do zaoferowania niezliczoną ilość zabytków, muzeów, malowniczych krajobrazów, urokliwych kanałów, mostów i innych wartych obejrzenia miejsc. Gdy nawiążesz nami współpracę, sam się o tym przekonasz!

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj