Praca w Amsterdamie

Praca w Amsterdamie

Amsterdam - praca w stolicy Holandii!

Amsterdam do miasto odwiedzane przez miliony turystów z całego świata. Słynne ze swych kanałów, zabytków i dzieł sztuki. By je poznać, nie musisz wyjeżdżać na drogie wakacje. Nasza propozycja to praca w Amsterdamie od zaraz!

W HOBIJ znajdziesz liczne aktualne oferty pracy w Amsterdamie i okolicach. Jesteśmy profesjonalną, certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, oferującą najlepsze warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i zakwaterowanie oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i dalszego rozwoju.

Znajdź odpowiednią pracę

Od kandydatów wymagamy znajomości języka holenderskiego, angielskiego lub niemieckiego. Jeśli nie masz pewności, na jakie stanowisko aplikować, skonsultuj się z doradcami z agencji HOBIJ, którzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, biorąc pod uwagę Twoje życzenia, wykształcenie i doświadczenie zawodowe.   
    

Jeśli zależy Ci na pracy oferującej perspektywy rozwoju i możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, nie zwlekaj i jak najszybciej przejrzyj oferty pracy w HOBIJ. Możesz od razu aplikować na wybrane stanowisko, bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy. Możesz również skontaktować się z biurem agencji HOBIJ, by uzyskać więcej informacji.

Wartość dodana

Dodatkowym atutem współpracy z agencją HOBIJ  jest możliwość poznania z bliska Holandii - pięknego kraju, który prócz wiatraków, sera i tulipanów ma do zaoferowania niezliczoną ilość zabytków, muzeów, malowniczych krajobrazów, urokliwych kanałów, mostów i innych wartych obejrzenia miejsc. Gdy nawiążesz nami współpracę, sam się o tym przekonasz!

 

 

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj