Zakwaterowanie dla naszych pracowników w Holandii

Zakwaterowanie dla naszych pracowników w Holandii

Możesz mieć pewność, że gdy zostaniesz skierowany do pracy w firmie będącej zleceniodawcą agencji HOBIJ, wszystkie sprawy związane z tą pracą zostaną dla Ciebie załatwione w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkim osobom pracującym w Holandii na rzecz naszej agencji zapewniana jest praca z zakwaterowaniem. Staramy się oferować wszystkim naszym pracownikom przyjeżdżającym do Holandii możliwie jak najbardziej komfortowe warunki pobytu. 

Ważne jest dla nas, by nasi pracownicy dobrze się czuli się w czasie swojego pobytu w innym kraju. Dlatego też zapewniamy im wygodne mieszkania, położone blisko miejsca ich nowej pracy. Będziesz dzielić to mieszkanie ze swoimi współpracownikami. Wszystkie domy, w których zakwaterowywani są nasi pracownicy  są wyposażone w szybkie połączenie z Internetem. Dzięki temu będziesz mógł bez trudu kontaktować się ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi, w kraju i za granicą.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakwaterowania w okresie pracy za pośrednictwem agencji HOBIJ, skontaktuj się z naszym biurem.

Udostepnij to na
Wyslij/drukuj ta strone Drukuj